Zaigralo vam bo srce! Ste videli, v kakšni majici...

Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

17 14.03.2018 07:55:39

Milanič je JEZEN, razočaranje velikansko, krivi pa ... SODNIKI: Govorim zelo odkrito, ker to je preveč!

Grega Wernig
V mariborskem taboru po novem neuspehu v državnem prvenstvi niso bili zadovoljni s sojenjem.

Maribor je na zadnjih štirih tekmah domačega prvenstva zabeležil zgolj eno zmago, v torkovi tekmi 23. kroga pa je moral v Ljudskem vrtu priznati premoč Domžalam (1:2). V vijoličastem taboru je kakopak čutiti velikansko razočaranje, še posebej so jezni zaradi sojenja. Trener Darko MIlanič tega po dvoboju ni skrival.

"Razen uvodnih 10 minut in začetka drugega polčasa, ko smo bili malce nezanesljivi, je bilo vse ostalo pri nas dobro. Imeli smo tempo v igri, ustvarili smo si kopico lepih, zrelih priložnosti, kjer se je tekmec srečno in spretno uspel obraniti. Ne morem se otresti občutka, da je bilo v igri v bistveno več oziroma da bi lahko mi z normalnimi sodnikovimi odločitvami tekmo lažje rešili v naš prid. Drugi gol tekmeca, izključitev njihovega branilca. Po mojem mnenju je sodnik storil grobe napake. Morala fantov je bila visoka, razočaranje pa veliko," je dejal Milanič in nadaljeval: "Ali nam je sodnik vzel zmago? Drugi gol je bil prepovedani položaj, resda je šlo na tesno, toda bil je. Rdeči karton tekmečevega branilca je bil čisti, saj se je branilec Domžal celo prijel za glavo, češ kaj je naredil. Ti dve odločitvi sta zelo krojili rezultat. Drži, da je pri drugem golu Domžal tudi Marko Šuler podelil napačno podajo, vendar bil je prepovedani položaj. Pravila so popolnoma jasna. Kar pa zadeva Šulerja, bom povedal enako, kot sem povedal proti Triglavu: takšna napaka je nedopustna. Če ne bi bilo takšnih sodnikovih odločitev, bi bil rezultat drugačen, o tem sem prepričan. Jurišali smo na njihova vrata, bili zelo blizu in sodniške odločitve so zelo pripomogle k temu, da se tekma ni končala z drugačnim rezultatom. Tokrat govorim zelo odkrito o sodnikih, ker to je zdaj že res preveč. Res preveč. Ne bomo se predali, vendar ko tako izgubiš, ti ni vseeno."