Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Poroka na prvi pogled: Marko le odigral ...

8 26.02.2018 08:39:12

Mariborčani BESNI na SODNIKA: KRAJA! To je bila ČISTA ENAJSTMETROVKA! (video)

Drago Wernig - TAKA
V vijoličastem taboru so po prvi spomladanski tekmi sezone izjemno jezni.

Mariborčanom je v uvodu v spomladanski del sezone spodrsnilo. Vijoličasti so pričakovali, da bodo še tretjič v tej sezoni uspeli premagati svoje lokalne tekmece iz Kidričevega, a se je tokrat Aluminij izkazal za pretrd oreh. Maribor je v svojem Ljudskem vrtu samo remiziral (0:0) in omogočil Olimpiji, da se jim z zmago nad Celjem približa na vsega točko zaostanka.

Vijoličasti po remiju s Kidričani niso skrivali razočaranja, krivdo za neuspeh pa so uperili tudi v glavnega sodnika Asmirja Sagrkovića. Delivec pravice iz Vrhnike je tekmo podaljšal za 3 minute, konec pa odpiskal še pred iztekom druge minute, a to po mnenju Mariborčanov ni bila edina napaka sodnika. V 80. minuti je v kazenskem prostoru Aluminija po dvoboju z Mariom Jurčevićem padel Jasmin Mešanović in vsi na stadionu so bili prepričani, da bo Sagrković pokazal na najstrožjo kazen, a tega ni storil.

Situacija je bila zelo sumljiva, marsikateri sodnik bi pokazal na belo točko, še posebej, ker se Jurčević sploh ni dotaknil žoge, toda delivec pravice z Vrhnike je ostal neomajen, kar je precej razjezilo aktualne slovenske državne prvake. "Bila je čista enajstmetrovka!" je po tekmi bentil Mešanović.

Sporno situacijo si lahko ogledate v priloženem videoposnetku, akcija se začne na 1:35.