Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 22.07.2017 11:23:49

Ojojoj, kako nespretno posredovanje krškega kapetana za vodstvo Aluminija! (video)

Drago Wernig - TAKA
Varovanci Stipeta Balajića so bili v Kidričevem na pragu zmage, a so naposled ostali praznih rok tudi zaradi avtogola, ki je poleg številnih lepih potez zaznamoval dvoboj.

Uvodna tekma 2. prvenstvenega kroga na slovenskem prvoligaškem prizorišču je postregla z lepotico in hkrati srhljivko, kakršno so si drznili napovedati le redki. Aluminij je v dvoboju s Krčani prvi polčas dobil z 1:0, v polno je zadel Ibrahim Arafat, v nadaljevanju so varovanci Stipeta Balajića z dvema goloma izvrstnega Miljana Škrbića poskrbeli za preobrat in zdelo se je, da se bodo veselili vsega izkupička.

krajcer dw
Toda v končnici je sledilo neverjetnih šest minut, v katerih so Kidričani dosegli kar tri gole za končnih 4:2. Vedran Mesec je bil najprej uspešen za izenačenje, nakar so so si gostje iz mesta nuklearke mrežo zatresli še sami. Po podaji z desne strani je nespretno posredoval kapetan Marko Krajcer, ki je žogo dvakrat skušal izbiti z glavo, a je v drugem poskusu ugnal svojega vratarja Marka Zalokarja. Krška barka je bila potopljena, uspeh gostiteljev je nato zapečatil Marko Nunić.