Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

rb
rb
18 21.07.2017 08:43:39

Ali je bil zadetek Zrinjskega v Mariboru regularen? Handanović pojasnjuje, kaj se je zgodilo ... (video)

Grega Wernig
Maribor je v tretjem krogu kvalifikacij za ligo prvakov, a Zrinjski je vijoličastim nagnal kar nekaj strahu v kosti.

Ljudski vrt je že v sedmi minuti dvoboja doživel šok. Nogometašem Zrinjskega je uspel želeni scenarij, zgodaj so se veselili vodstva in Mariborčane pahnili v težave. Prevladuje mnenje, da na nepravilen način. Da je pred tem, ko je Ognjen Todorović utišal Ljudski vrt, Toni Jović ob soočenju storil prekršek nad Jasminom Handanovićem, ko se je po drsečem startu silovito zaletel vanj.

"Drži, da je nasprotni igralec žogo izbil pred menoj. Jaz sem zaprl prostor, žoga me je zadela, toda v nadaljevanju nisem videl ničesar več. Niti kam se je odbila, do koga je prišla, kdo je zabil gol … Trajalo je kar nekaj časa, da sem spet prišel k sebi, vsaj eno minuto sploh nisem vedel, kje sem. Po mojem mnenju je bila to nevarna igra nasprotnika, ampak …" je izkušeni vratar razpredal o spornem dogodku, toda podrobneje se v odločitev norveškega sodnika vendarle ni želel poglabljati.

Sporni dogodek si lahko (še enkrat) ogledate tudi v spodnjem posnetku, in sicer od 0:37 naprej.