Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

poroka-na-prvi-pogled, 3 Njena.si

Poroka na prvi pogled: Katja za kratek čas ...

0 25.06.2017 10:06:41

Vijoličasto zadovoljstvo. Tako je novi napadalec Maribora ugnal otroka Mure (video)

Drago Wernig - TAKA
Jasmin Mešanović v dresu štirinajstkratnih slovenskih prvakov opozarja nase.

Mariborčani so v soboto sklenili priprave na prekmurski ravnici, ob vrnitvi domov pa so se zaustavili še v Gornji Radgoni, kjer so odigrali naslednjo v nizu prijateljskih preizkušenj. Kot smo že poročali, so z 1:0 (1:0) premagali Vardar, mrežo makedonskega prvaka, ki jo je branil otrok Mure Filip Gačevski, pa je v 42. minuti s strelom z roba kazenskega prostora zatresel Jasmin Mešanović. Ni kaj, napadalec iz Bosne in Hercegovine opozarja nase, na drugi tekmi se je veseli še drugega gola v vijoličastem dresu, na debiju je zadel proti ruskemu prvoligašu Uralu. Lepšega začetka v novem okolju si skoraj ne bi mogel želeti, njegova samozavest se na ta način zgolj krepi, privajanje na ekipo bo tako veliko lažje. Sicer pa so varovanci Darka Milaniča v dvoboju s skopsko zasedbo delovali resno, organizirano, s trenutno podobo so lahko pod Kalvarijo vsekakor zadovoljni.