8. april, 2024 - Mrk, ki prinaša katastrofo?!

0 13.04.2017 08:48:44

Bes v Ljudskem vrtu: Dobiti bi morali enajstmetrovko! (video)

Grega Wernig
Mariborčani so prepričani, da je za njihov izpad iz slovenskega pokala kriv Damir Skomina.

Pristaši vijoličastih za remi z 1:1, ki ni zadostoval za uvrstitev v finale slovenskega pokala, krivijo primorskega sodnika Damirja Skomino

Tudi trener Maribora Darko Milanič je prepričan, da je Skomina storil napako, ko  v prvem polčasu ni dosodil najstrožje kazni v korist njegovega moštva. "Odgovoril vam bom kasneje, ko si pogledam posnetek," je najprej na novinarski konferenci po koncu tekme dejal Milanič, nato pa čez nekaj minut prišel nazaj v sobo za novinarske konference. V rokah je imel mobilni telefon in na kratko je dejal samo: "Vse je jasno, bila je enajstmetrovka."

Kako ste pa vi videli sporno situacijo? Bi Maribor moral dobiti na voljo strel z bele točke? Padec Vilerja si lahko ogledate še enkrat spodaj, akcija se začne na 0:40.