Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 12.09.2016 10:27:37

Da, iz prostega strela! Kakšna mojstrovina Daliborja Volaša (video)

Grega Wernig
Napadalec Celja Dalibor Volaš je za vikend zabil gol, kakršnega mu ne bi pripisali.

Konec tedna so bile v Prvi ligi Telekom Slovenije odigrane tekme 8. kroga. V Velenju je bil na sporedu lokalni derbi med Rudarjem in Celjem, ki so ga zaznamovale številne zanimive poteze. Za eno takšnih je poskrbel Dalibor Volaš, z dvema zadetkoma glavni junak celjske zmage s 3:1, ki je vse prisotne navdušil s čisto pravo mojstrovino.

Da bi bilo vse skupaj še toliko bolj navdušujoče, je nekdanji član Maribora v 19. minuti zadel celo iz prostega strela, kar bi težko trdili, da je od nekdaj njegova vrlina. Primorec je vratarja knapov premagal z imenitno odmerjenim strelom, in to s kar okoli 30 metrov. Da, čisto prava mojstrovina, ki jo je Volaš v 87. minuti naknadno nagradil še s svojim drugim golom na tekmi.

Značke: dalibor-volaš, plts