Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Ojoj! Kaj je zgrešil veliki zvezdnik Maribora, ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 18.02.2016 18:41:57

Maribor izgubil s finalistom lige Europa

Aktualni državni prvaki so v turškem Beleku odigrali novo v nizu prijateljskih tekem. Tokrat je bil njihov nasprotnik ukrajinski prvoligaš Dnipro.

Potem ko so v Ljudskem vrtu postregli z bombo v obliki Milivoja Novakovića, ki je vijoličastim obljubil enoinpolletno pogodbo, je bila njihova tekma v turškem Beleku kar malo potisnjena v drugi plan.

Mariborčani, pri katerih so manjkali poškodovani Ahmedi, Rahmanović in Šme, so dvoboj z zadnjim finalistom lige Europa Dniprom izgubili. Tekmec je bil boljši z rezultatom 2:0. Do spremembe na semaforju je prišlo že v šesti minuti, ko je Jasmina Handanovića premagal Leo Matos, končni izid je v 82. minuti postavil Ruiz.

Varovanci trenerja Krunoslava Jurčića so si prek Ibraimija, Filipovića, Vršiča in Defendija priigrali nekaj priložnosti za zadetek, a niso bili natančni, tako da so po Esbjergu (0:1) in Astani (0:2) vknijžili še tretji zaporedni poraz - brez doseženega zadetka.

Maribor je dvoboj začel z naslednjo enajsterico:Handanović, Mertelj, Šuler, Defendi, Janža, Filipović, Kabha, Vršič, Ibraimi, Tavares, Bajde.

Jutri se bo druga ekipa v Beleku pomerila z ukrajinsko Zorjo.