Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

0 15.01.2015 19:51:57

Skrivnostni igralec na preizkušnji (video)

Nikola Miljković
Koprčani v prijateljski tekmi na Bonifiki boljši od Rijeke.

Koprčani so odigrali prvo prijateljsko tekmo po začetku priprav. Na Bonifiki so gostili Rijeko in jo pred nekaj več kot 500 gledalci premagali z 2:1 (1:0). Mrežo hrvaškega prvoligaša, ki ga vodi Matjaž Kek, je v končnici prvega polčasa po podaji Guberca iz kota načel igralec na preizkušnji, njegov priimek ostaja neznanka, v 75. minuti je za 2:0 zadel Gregor Ščulac, končni izid je deset minut pozneje postavil Marin Leovac.

V rumeno-modrem dresu so med drugim zaigrali tudi Erik Salkić, Miha Kokol in Danijel Marčeta, a bo med kanarčki ostal le eden izmed njih in zapolnil vrzel na levem bočnem položaju. Za zasedbo s Kantride je Goran Cvijanović igral v prvem delu, Miral Samardžić je bil na igrišču v drugem polčasu.