Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

Koga briga Barbariga?!

sveca Ekipa24.si

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

0 14.04.2024 08:51:31

Česa takšnega pa še ne! Borussia s penala do zadetka, nato ga je sodnik razveljavil zaradi ...

Bizarno dogajanje na tekmi nemške lige.

Zgodilo se je v soboto v nemški ligi, ko sta se na na stadionu Borussia-Park v Mönchengladbachu pomerila domača Borussia in Borussia iz Dortmunda.

Dvoboj je potekal po željah gostov, ki so v 28. minuti vodili že z 2:0, nekaj upanja pa je domači ekipi prinesel Maximilian Wober, ki je v 36. minuti zaostanek zmanjšal na 2:1. Na začetku drugega polčasa so na svoj račun spet prišli gostje, strelec prvih dveh zadetkov na tekmi Marcel Sabitzer je uspešno izvedel najstrožjo kazen, takoj po golu pa se je oglasila sodniška piščalka. Razlog? Iz VAR sobe je prišla informacija, da je bila enajstmetrovka vprašljiva, po nekaj minutah odločanja je glavni sodnik sporočil, da prekrška za najstrožjo kazen sploh ni bilo, rezultat pa je ostal 2:1 za goste.

Izid na semaforju se do konca tekme ni spremenil, Borussia iz Dortmunda in Leipzig pa še naprej bijeta oster boj za ligo prvakov. Trenutno sta po točkah izenačena, v manjši prednosti pa je ekipa slovenskega reprezentanta Benjamina Šeška, ki ima boljšo razliko v golih.