Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 31.03.2024 08:35:13

To je Inter brez Messija: Poškodovani Argentinec spet manjkal, zvezdniška zasedba pa doživela nov udarec!

Interju iz Miamija brez Lionela Messija ne gre vse po načrtih.

Inter iz Miamija je v noči na nedeljo odigral še sedmo tekmo v letošnji sezoni lige MLS in zgolj remiziral s predzadnjo ekipo New York Cityjem. Nogometaše Interja je na začetku prvega polčasa v vodstsvo popeljal Luis Suarez, deset minut pred koncem prvega dela pa je za izenačenje in končnih 1:1 poskrbel Alonso Martinez.

Inter je sicer ostal na drugem mestu, a je za njim kar šest ekip z vsaj tekmo manj, ki ga na lestvici lahko z zmago na naslednji tekmi dohiti oziroma prehiti.

Messi je sicer izpustil že četrto tekmo v letošnji sezoni ameriške lige, njegovi soigralci pa so od teh slavili zgolj na eni, ob tem pa zabeležili še dva poraza in en remi.

Značke: inter, messi, suarez