Ukradeni otroci: kako je Matej Tonin sunil delo ...

Nizozemska izključena iz finala Evrovizije 2024

luka doncic dallas pm Ekipa24.si

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

0 08.03.2024 12:51:24

Messi in Suarez kot v najboljših časih! Inter zaostajal z 0:2, nato sta na sceno stopila superzvezdnika! (video)

Inter Miami je na prvi tekmi ameriške različice lige prvakov remiziral z Nashvillom.

V Nashvillu so gledalci lahko uživali v mojstrovinah nekdanjih zvezdnikov Barcelone, dvoboj pa se ni končal ravno po željah domačih navijačev. Domači nogometaši so na začetku drugega polčasa povedli z 2:0, nato pa so stvari v svoje roke vzeli nekdanji zvezdniki Barcelone. Lionel Messi je v 52. minuti po podaji Luisa Suareza dosegel sijajen zadetek, v 5. minuti sodnikovega dodatka pa je Suarez po podaji Sergia Busquetsa zadel za končnih 2:2.

Povratni dvoboj osmine finala ameriške različice lige prvakov bo na sporedu prihodnji teden, v vlogi gostitelja pa bodo tokrat nogometaši Interja iz Miamija.

Značke: messi, inter, suarez