Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ursula von der Leyen in primer Pfizergate

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

10 06.03.2024 08:18:18

Joj, kakšna nesreča! Slovenski sodnik prekinil napad Bayerna, Nemci noreli! (foto)

Slovenskemu sodniku Slavku Vinčiću se je zgodila manjša nezgoda.

Bayern je v torek v Münchnu uspešno nadoknadil zaostanek z 0:1 s prve tekme proti Laziu v Rimu, na drugi, ki so jo sodili Slovenci na čelu s Slavkom Vinčićem, je slavil s 3:0.

Slovenski delivec pravice je odlično opravil svoje delo, manjša nezgoda pa se mu je pripetila v prvem polčasu. V 33. minuti je imel Bayern obetavno akcijo, Thomas Müller je lepo podal odkritemu Aleksandru Pavloviću, a žoga do njega ni prišla. Nehote je posredoval je slovenski sodnik, ki se je želel izogniti žogi, a mu je spodrsnilo. Zaustavil je napad Bayerna, se hitro pobral in se z visoko dvignjenimi rokami opravičil igralcem Bayerna in domačim navijačem.