Ukradeni otroci: kako je Matej Tonin sunil delo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

“Meghan Markle je pohlepna!”

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

0 29.02.2024 09:48:59

Prizor šokira! Po brci tekmeca z globoko luknjo v nogi, odpeljali so ga v bolnišnico, tam pa ... (foto)

Grozljiva poškodba na tekmi 2. španske lige.

Bila je to zgolj še ena povsem običajna tekma v španski drugi ligi med Amorebieto in Albacetejem, ki se je končala brez zmagovalca (1:1), nepričakovano pa je pritegnila pozornost svetovne športne in širše javnosti. Nesrečni Eneko Jauregi je v igro vstopil na začetku drugega polčasa, po dobrih desetih minutah pa v navidez povsem nenevarni akciji utrpel grozljivo poškodbo. Tekmec ga je s spodnjim delom nogometnega čevlja zadel v mečno mišico, pri tem pa mu je povzročil globoko ureznino.

Napadalec Amorebiete je potreboval zdravniško pomoč, s stadiona so ga odpeljali naravnost v bolnišnico, kjer so mu oskrbeli rano s 26 notranjimi in zunanjimi šivi. Pred vrnitvijo na lažje treninge bo potreboval vsaj nekaj dni počitka, kdaj bo pripravljen na največje napore, pa bo odvisno od celjenja poškodbe.