Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

Maja Monrue: Še vedno verjame, da je v dvoje ...

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 21.01.2024 01:11:59

Rasistični škandal v soseščini! Tekma v Vidmu prekinjena, vratar odvihral v slačilnico (video)

Obračun serie A med Udinesejem in Milano je bil po pol ure igre prekinjen.

Rezultat je bil 1:0 za goste iz Milana, zadetek je dosegel Ruben Loftus-Cheek, potem pa je vratar gostov Mike Maignan preprosto zapustil vrata in odvihral proti slačilnici. Razlog? Domači privrženci so ga žalili na rasistični osnovi.

Prekinitev je trajala pet minut. Soigralci Maignana so odigrali pomembno vlogo in francoskega vratarja, ki je sicer že v uvodu tekme sodnike opozarjal na neprimerne vzklike, vendarle pregovorili, naj se vrne na igrišče.

Maignan

Nadaljevanje tekme je prineslo izenačenje (Samardžić), sredi drugega polčasa pa je Udinese celo povedel (Thauvin). A domačini niso uspeli ohraniti prednosti, gostom je uspel popoln preobrat. Jović in Okafor sta v zadnjih desetih minutah svoji ekipi zagotovila točkovni trojček.

Sandi Lovrić je za moštvo iz Vidma odigral celo tekmo, Jake Bijola pa ni bilo zaradi poškodbe.

Roma je pred tem doma pričakovano ugnala Verono. Za ekipo, ki jo je po slovesu Joseja Mourinha vodil Daniele De Rossi, sta že v prvem polčasu zadela Romelu Lukaku in Lorenzo Pellegrini. V drugem delu so gosti zapravili enajstmetrovko prek Milana Đurića, zaostanek pa zmanjšali z golom Michaela Folorunshoja. Mladi Lovro Golič je sedel na rezervni klopi pri Romi.

Značke: milan, serie-a, udinese