Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Foto 1 Revija Stop

Maja Monrue: Še vedno verjame, da je v dvoje ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

0 05.03.2023 12:31:44

Srce parajoče! Mbappe dres z nepozabne tekme poklonil nogometašu, ki je pred kratkim doživel tragedijo!

Kylian Mbappe je dres s tekme, na kateri je postavil nov rekord, podaril prav posebnemu nogometašu.

Pariški PSG je v 26. krogu francoskega nogometnega prvenstva v soboto premagal Nantes s 4:2 in vpisal jubilejno dvajseto zmago v sezoni. Parižani so v 17. minuti že vodili z 2:0 - zadela sta Lionel Messi in Jaouen Hadjam v lastno mrežo, gostje pa so do odmora izid izenačili.

V 60. minuti je Danilo Pereira zadel za 3:2, končni izid pa je v 92. minuti postavil Kylian Mbappe, ki je z 201. golom postal najboljši strelec v zgodovini PSG. Prehitel je Edinsona Cavanija.

Novi rekorder Kylian Mbappe je za nadvse ganljiv dogodek poskrbel po koncu tekme. V tunelu je slekel svoj dres in ga podaril Ignatiusu Ganagu. Kamerunca ni izbral naključno, s to gesto pa mu je želel povedati, da misli nanj. Ganago je pred dvema tednoma doživel nepredstavljivo tragedijo, športno javnost je takrat šokirala novica o smrti njegove 5-letne hčerke, ki je bila hudo bolna.

Značke: dres, mbappe