Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

9 25.02.2023 13:02:09

Lewandowskemu se je zmešalo! Ne boste verjeli, kaj je počel ob koncu evropske sezone!

Barcelona se je v četrtek poslovila od lige europa!

Na Old Traffordu je Barca z 1:2 pokleknila pred Manchester Unitedom, ki se je v kvalifikacijah s skupnim izidom s 4:3 prebil v osmino finala tega tekmovanja.

Edini zadetek za Špance je v Angliji dosegel Robert Lewandowski, ki je bil v 18. minuti natančen z najstrožje kazni.

V drugem polčasu so domači nato z dvema goloma vse obrnili na glavo in Barca je ostala praznih rok.

Kar pa naj bi močno razjezilo 34-letnega Poljaka, ki se je po tekmi "spravil" na svojega soigralca Ansuja Fatija, ki je nekem trenutku tekme prestregel žogo, ki je bila sicer namenjena Lewandowskemu, ki je takrat takoj pokazal, kako zelo jezen je.

Jeza ga, kot je poročal As, ni popustila niti po koncu tekme. Ko se je Barcelona vrnila v slačilnico, je izkušeni Poljak pošteno okral svojega soigralca! In, baje, se to ni zgodilo prvič!