Poroka na prvi pogled: Ozadje Andrejeve ...

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

0 19.02.2023 14:55:33

Šok! Grozljiva poškodba Neymarja, z igrišča so ga odnesli na nosilih (foto in video)

Huda poškodba Neymarja.

Nad PSG so se zgrnili črni oblaki. Pred domačo tekmo z Lillom so namreč Parižani izgubili tri tekme zapored: pokalni obračun z Marseillem, prvenstveno tekmo z Monacom in prvo tekmo osmine finala z Bayernom.

A očitno slabih novic še zdaleč ni konec. Na začetku drugega polčasa z Lillom se je namreč hudo poškodoval brazilski zvezdnik Neymar. Ob enem od naletov mu je namreč povsem obrnilo gleženj, Brazilec pa je v hudih bolečinah obležal. Sicer je želel tekmo nadaljevati, a kaj kmalu je ugotovil, da je poškodba zelo resna. Tako resna, da so ga v solzah z igrišča odnesli na nosilih. Trenutno še ni jasno, za kako hudo poškodbo gre, a na prvi pogled je videti, da bo Brazilec odsoten kar nekaj časa.

neymar psg

Sicer pa je PSG prišel do dramatične, tekma z Lillom se je po številnih preobratih končala s 4:3. PSG je po golih Mbappeja in Neymarja povedel z 2:0, sledil je popoln preobrat gostov in vodstvo z 2:3. Nato je v 87. minuti za 3:3 zadel Mbappe, v 95. minuti pa je zmago Parižanom prinesel Lionel Messi.

Značke: neymar, psg