Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Diverzantska akcija: Viole v Ljubljani napadle ...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Matej Mohorič o nedolžni ureznini, ki mu je niso...

0 20.01.2023 07:04:04

Ko je Cristiano zagledal Messija, je naredil nekaj, kar je osupnilo cel svet! (video)

V Rijadu je bila na sporedu spektakularna prijateljska tekma.

Svetovni prvak je nastopil v dresu pariškega Saint Germaina, portugalski zvezdnik pa je vodil združeno ekipo Savdske Arabije. S 5:4 so zmagali Francozi, tako Messi kot Ronaldo pa sta se vpisala med strelce. To je bil 37. dvoboj Messija in Ronalda; Argentinec jih je dobil 17, 11 tekem se je končalo z neodločenim izidom, devet pa jih je dobil Portugalec.

Messi je zadel v 3. minuti tekme, Ronaldo pa je bil natančen iz enajstmetrovke (34.) ter še enkrat v zaključku prvega polčasa. Oba zvezdnika sta igrišče zapustila pol ure pred koncem dvoboja.

Vse rekorde pa podira video, ki je nastal že pred tekmo, in sicer v 'tunelu' pred odhodom na igrišče. Vsi so namreč z nestrpnostjo pričakovali prvo srečanje Cristiana in Messija. Portugalec je po vrsti pozdravljal člane Parižanov, ko je prišel do Messija pa sta se nekoč največja rivala objela tako prisrčno, kot še nikoli.