Kate se je odločila, da bo okrevala na res rajskem otoku Odkrito.si

Kate Middleton - okreva "skrita v raju!"

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

0 13.01.2023 06:36:34

Prišel, da bi jih rešil, nato pa ... Joao Felix z rdečim kartonom po vsega 57 minutah igre! (video)

Nogometni klub Fulham je v zaostali tekmi sedmega kroga angleškega prvenstva premagal londonskega mestnega tekmeca Chelsea z 2:1.

Na tekmi je v dresu Chelseaja debitiral Portugalec Joao Felix, a predčasno končal dvoboj z neposrednim rdečim kartonom. Felix je postal sploh prvi nogometaš londonskih modrih, ki je moral ob svojem debiju predčasno z zelenice. V 58. minuti je grobo posredoval nad Kennyjem Tetejem in si prislužil rdeči karton.

Triindvajsetletnik je leta 2019 iz Benfice prestopil v Atletico Madrid za 127 milijonov evrov, Londončani pa so za posojo do konca te sezone Madridčanom odšteli 11 milijonov evrov.

Za Fulham je sicer v 25. minuti zadel nekdanji član modrih Willian, izenačil je Kalidou Koulibaly v 47. minuti, zmago pa je domačim zagotovil Carlos Vinicius v 73. minuti. Na lestvici je Fulham napredoval na šesto mesto, Chelsea pa ostaja deseti in ima 19 točk manj od vodilnega Arsenala.

Za modre je bil to sedmi poraz na zadnjih desetih tekmah v vseh tekmovanjih.

Značke: nogomet, anglija