Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

super-par, indira-ekić, matic Njena.si

Indira Ekić potrdila, da bo postala mamica

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

1 09.11.2022 18:47:45

Senzacija v pokalu! Sliši se neverjetno, a zadnjeuvrščeni drugoligaš je izločil bivšega prvaka!

Martin Metelko
V teh dneh se po stari celini igrajo pokalne tekme.

Te so zelo specifične in znajo postreči z velikimi presenečenji. Tako je bilo tudi v osmini finala hrvaškega pokala. Že v torek je drugoligaš Rudeš pripravil presenečenje, ko je izločil Istro, v sredo pa je prišlo do prave senzacije.

Drugoligaš Bijelo Brdo, ki drži celo zadnje mesto na lestvici, in je v 13 tekmah zbral vsega 10 točk, je namreč z 2:1 premagal Rijeko.

Trener Rijeke Serse Cosmi je nekoliko premešal ekipo, v kateri pa je bilo vseeno kar nekaj članov prve postave. Gostje so sicer povedli v sedmi minuti, že tri minute pozneje pa je bilo 1:1. Rečani so lovili zmago, v 75. minuti pa so domači izvedli hiter protinapad, ki ga je z golom zaključil Dario Pudić. Z uvrstitvijo v četrtfinale pokala je Bijelo Brdo prišlo do največjega uspeha v zgodovini kluba. Omenimo lahko, da je bila Rijeka šestkrat pokalni prvak, v postavi poraženega moštva pa ni bilo Harisa Vučkića.