Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 04.11.2022 07:27:26

Živčna vojna! Šimundža proti Romi in Mourinhu z Ludorocem že vodil, nato pa ... (video)

Ante Šimundža bo z Ludogorcem evropsko pot nadaljeval v konferenčni ligi.

V skupini C v ligi Europa je bilo prvo meto oddano že pred zadnjim krogom, za drugo mesto in izločilne boje tega tekmovanja pa sta se borila Ludogorec Anteja Šimundže in Roma slovitega Joseja Mourinha. Španci so odlično jesen potrdili z zmago proti finskemu HJK s 3:0, Ludogorec, pri katerem Žana Karničnika tokrat ni bilo v kadru, pa je bil blizu presenečenja proti Romi. Po polčasu je vodil z 1:0, v prvi polovici drugega polčasa pa so gostitelji po zaslugi dveh zadetkov z najstrožje kazni povedli z 2:1. Vse dvome o zmagovalcu je v 85. minuti razblinil Nicolo Zaniolo. Roma si je s tem priigrala drugo mesto v skupini, Ludogorec s Šimundžo in Karničnikom pa bo kot tretjeuvrščeni evropsko pot nadaljeval v konferenčni ligi.

Značke: šimundža, mura