Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

0 12.10.2022 09:15:04

Počilo tako hitro?! Šokantne novice iz Pariza, to pošteno trese ves nogometni svet!

Španski mediji postregli z novico, ki je pošteno razburkala nogometno in športno javnost.

Parižani so na torkovi tekmi v ligi prvakov igrali brez Lionela Messija in doma remizirali z Benfico (1:1), obenem pa španski mediji na čelu z Marco poročajo, da si 23-letni zvezdniški napadalec Kylian Mbappe želi že januarja zapustiti Pariz zaradi domnevno neizpolnjenih obljub vodstva kluba, čeprav je letos podaljšal pogodbo do leta 2024.

Najverjetnejše nove njegove destinacije so Real Madrid, Liverpool, Chelsea ali Manchester City, čeprav so pri PSG te govorice zanikali. Neuradni športni direktor kluba Luis Campos je na to temo dejal: "Mbappe meni ali Nasseju Al-Khelaifiju nikoli ni dejal, da si januarja želi zapustiti PSG. Je on srečen tu? To bi morali vprašati njega, to je resno vprašanje. Je pravi profesionalec in tako se tudi obnaša."

Prav Mbappe, ki so mu v 86. minuti razveljavili gol zaradi prepovedanega položaja, je v 40. minuti zadel z bele pike za vodstvo proti Benfici. V 62. minuti je za Benfico enajstmetrovko zadel Joao Mario.

Značke: mbappe, psg