Razkrivamo: take so dimenzije luksuzne vile Klemna...

luka doncic dallas oklahoma pm Ekipa24.si

'Pretepeni' Dončić po težko prigarani zmagi ...

0 16.09.2022 10:28:41

Prvenec Ronalda v ligi Europa: Uh, kako pogumen strel, izvajal penal, žogo pa poslal ... (video)

Cristiano Ronaldo je dočakal svoj prvi zadetek v ligi Europa in prvega pod vodstvom novega trenerja.

V skupini E je Omonia brez Tima Matavža, ki ga ni bilo v kadru, gostovala pri Realu Sociedadu in izgubila z 1:2. Zmagoviti gol je v 80. minuti zabil Alexander Sorloth, ki bo z Norveško 24. septembra gostoval v Ljubljani na tekmi lige narodov.

Na drugi tekmi te skupine je Šerif Tiraspol proti Manchester Unitedu v četrtek izgubil z 0:2, Jadon Sancho v 17. in Cristiano Ronaldo v 39. minuti z bele pike sta bila strelca. Sociedad je pri dveh zmagah, United in Tiraspol imata po tri točke, Omonia pa je še brez.

To je bil za Ronalda prvi zadetek za United po 2. maju 2022, hkrati pa je bil to njegov prvi zadetek v ligi Europa.

Značke: ronaldo, united