Erika Žnidaršič izgubila živce: kako je ...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 28.08.2022 01:39:37

Po srečnem remiju Rome z Juventusom Jose Mourinho osupnil z razkritjem o dogajanju v slačilnici

Derbi tretjega kroga serie A se je končal brez zmagovalca, Juventus in Roma sta se v Torinu razšla z rezultatom 1:1.

Obračun se je začel vzpodbudno za domačine, saj je srbski napadalec Dušan Vlahović gostujočo mrežo načel že v drugi minuti. Nogometaši Rome se ves prvi polčas niso pobrali od šoka, igrali so slabo in z obilico sreče uspeli preprečiti domačinom, da ti niso napolnili njihove mreže.

Trener Rome Jose Mourinho je po tekmi razkril, kaj se je med polčasoma dogajalo v gostujoči slačilnici. "Vas zanima, kaj sem svojim igralcem dejal na polovici tekme? Rekel sem jim, da se jih sramujem. Da me je sram, ker sem njihov trener. Bili smo tako zelo srečni, da nismo prejeli še več zadetkov."

Ta večer je bil za sinove volkulje še kako srečen. V drugem polčasu so vendarle zaigrali bolje in v 69. minuti preko Tammyja Abrahama izid celo izenačili in iz rok domačinov iztrgali veliko točko.

Roma je s sedmimi točkami skupaj z Milanom, Laziem in Torinom na vrhu lestvice. Juventus ima dve točki manj.