5081484663803_org_27a69d764a0b1739_1648464638000 Necenzurirano

Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 31.07.2022 22:20:13

PSG prepričljivo osvojil francoski superpokal

Nogometaši pariškega Saint Germaina so zmagovalci francoskega superpokala. V Tel Avivu so premagali Nantes s 4:0. Za Parižane je to enajsti tovrstni naslov in deveti v zadnjih desetih izvedbah; lani jim ga je speljal Lille. Nantes je bil nazadnje superpokalni prvak Francije 2001.

Uvodni zadetek je dosegel Lionel Messi (22.), na 2:0 je v izteku prvega polčasa iz prostega strela povišal Neymar, pod 3:0 se je podpisal Sergio Ramos (57.), končni izid tekme pa je v 82. minuti iz enajstmetrovke postavil Neymar.

To je bila prva trofeja za novega stratega PSG Christopha Galtiera, ki je za krmilom ekipe nasledil Mauricia Pochettina. V ekipi iz Pariza je zaradi prestajanja kazni rumenih kartonov iz prejšnje sezone manjkal Kylian Mbappe.

Značke: nogomet, francija