Erika Žnidaršič izgubila živce: kako je ...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

luka doncic pljunil Ekipa24.si

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 23.01.2022 10:58:27

Zvezdnik Arsenala V PREISKAVI zaradi četrt milijona funtov vrednega rumenega kartona! Podrobnosti OSUPNEJO ...

Angleška nogometna zveza je začela preiskavo sumljivega dogodka na tekmi med Leedsom in Arsenalom.

Potem ko so Londončani 18. decembra na stadionu Elland Road prepričljivo s 4:1 odpravili domačine, nihče ni pomislil, da se bo okoli te tekme dober mesec pozneje dvignil prah. Pravzaprav veliko prahu. Je šlo za stavno goljufijo, se sprašujejo Otočani.

Kaj se je zgodilo? V 86. minuti tekme, ko je bil na semaforju že končni izid, igralci obeh ekip pa so le še čakali na zaključni žvižg sodnika Andrea Marrinerja, se je švicarski reprezentant Granit Xhaka preveč obotavljal z izvajanjem prostega strela - globoko na svoji polovici.

Ker je zavlačevanje trajalo približno pol minute, medtem pa sta tako sodnik kot njegov trener Mikel Arteta igralca prosila, naj vendarle izvede prosti strel, možu s piščalko ni preostalo drugega, kot da igralcu pokaže rumeni karton. Pravzaprav nič posebnega, vendar ...

Dogodek je postal sila zanimiv, ko so stavniški krogi sporočili, da je ena od stavnic sprejela vplačilo na dogodek, da bo na tej tekmi ravno Xhaka prejel rumeni karton, višina vplačila pa osupljivih 65 tisoč funtov. In zadetek? Še osupljivejših četrt milijona oziroma 250.000 funtov.