5081484663803_org_27a69d764a0b1739_1648464638000 Necenzurirano

Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Sta Olga in Bogdan res še vedno par?

luka doncic pljunil Ekipa24.si

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 28.12.2021 07:51:01

Ronaldo, kaj pa počneš?! Tekmeca skoraj poslal v bolnišnico, s to potezo je šokiral vse! (video)

Na zadnji nogometni tekmi 19. kroga angleškega prvenstva sta se Newcastle in Manchester United po dinamični predstavi razšla z neodločenim izidom 1:1. Za srake je vodilni gol dosegel Francoz Allan Saint-Maximin v sedmi, za rdeče vrage pa je izenačil Urugvajec Edinson Cavani v 71. minuti.

Manchester United se je po današnjem remiju po točkah izenačil s šestouvrščenim West Hamom. Oba za vodilnim Manchester Cityjem zaostajata kar 19 točk, medtem ko Newcastle ostaja na 19. mestu v 20-članski elitni ligi na Otoku.

Brez zadetka je tokrat ostal Cristiano Ronaldo, ki ni ustvaril niti ene prave priložnosti. To je očitno močno načelo njegove živce, v 57. minuti pa je po grobem prekršku dobil rumeni karton. Po mnenju javnosti jo je sicer še dobro odnesel, ni malo takšnih, ki so prepričani, da bi moral neposredno v slačilnico.

Značke: nogomet, anglija