Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Zaključek 1. sezone zaznamovale ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

0 11.12.2021 17:23:24

RES JE TO DOSODIL!? Najprej BIZAREN rdeč karton TEKMECU, potem še SUMLJIV 'PENAL' za City? (video)

Veliko razburjenja v premier ligi.

V angleškem državnem prvenstvu je Manchester City z minimalnih 1:0 premagal Wolverhampton, mnogi pa so prepričani, da je za zmago čete Pepa Guardiole najbolj zaslužen - glavni sodnik! Slednji je najprej v izdihljajih prvega polčasa v razmaku dveh sekund pokazal 2 rumena kartona napadalcu Wolvesov Raulu Jimenezu. Prvega zaradi vlečenja tekmeca, drugega pa zaradi tega, ker je oviral izvedbo prostega strela. Strogo, za mnoge prestrogo.

V drugem polčasu je delivec pravice dosodil tudi zelo sumljivo enajstmetrovko, ki jo je sicer VAR potrdil, čeprav se zdi, da je žoga zadela Joaa Moutinha v rebra in ne v roko. Kakorkoli že, City je zmagal z 1:0, obe sporni situaciji pa si lahko ogledate v priloženih videoposnetkih.