56.532 evrov: to je rekorder po zaslužku med ...

ekipa ilek stuhec Ekipa24.si

Kaj je narobe? Slovenci bežijo v tujino! Jih doma...

0 05.12.2021 07:58:15

HUD SPODRSLJAJ! Atletico zmago imel v žepu, kar je sledilo, pa ... (video)

Nogometaši Atletico Madrida so doživeli spodrsljaj v boju za vrh razpredelnice španskega prvenstva. Na domačem stadionu so izgubili 1:2 z Mallorco.

Za aktualne španske prvake je to drugi poraz v petnajstih nastopih v LaLigi. Varovanci Diega Simeoneja na lestvici zasedajo četrto mesto.

Real Madrid je izkoristil slab večer Atletica in se z zmago v San Sebastianu proti Real Sociedadu z 2:0 (Vinicius 47., Jović 57.) utrdil na prvem mestu. Ob tekmi več ima osem točk prednosti pred Sevillo, ki je danes premagala Villarreal z 1:0. Tretji je Betis (30).

Slednji je poskrbel še za eno presenečenje 16. kroga, saj je sredi Barcelone zmagal 1:0 in tako novemu strategu Kataloncev Xaviju Hernandezu zadal prvi poraz na klopi ekipe s Camp Noua. Zadetek za ekipo iz Seville je dosegel Juanmi v 79. minuti.

Jan Oblak je moral dvakrat po usnje v svojo mrežo. Po vodstvu Atletica v 68. minuti sta za Mallorco v polno zadela Franco Russo v 80. minuti ter Takefusa Kubo v 91.

Značke: nogomet, španija