Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Maja Monrue: Še vedno verjame, da je v dvoje ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

0 22.11.2021 10:58:13

Mourinho obljubil, da mu bo kupil ... Junak Rome po golu šprintal do trenerja, ki je RAZKRIL VSE!

Jose Mourinho bo izpolnil obljubo.

Jose Mourinho se je po dveh porazih v italijanski serie A razveselil zmage svojih varovancev. Roma je slavila na gostovanju pri Genoi, junak tekme pa zelo nepričakovano ime. Ganec Felix Afena-Gyan, ki je za Romo odigral šele tretjo tekmo, je v igro vstopil pri rezultatu 0:0 in petnajst minut do konca tekme, v 82. in 95. minuti pa je z goloma poskrbel za končnih 2:0.

Svet je obkrožil prizor, ki se je zgodil po prvem zadetku šele 18-letnega napadalca. Slednji je tekel naravnost v objem svojega trenerja, Mourinho pa je po tekmi razkril podrobnosti.

"Felixu sem obljubil, da mu bom kupil nove čevlje, ki so resnično zelo dragi, saj stanejo 800 evrov. Po prvem golu je pritekel do mene in me spomnil, da ne bom pozabil na obljubo. Prva stvar, ki jo bom naredil v ponedeljek zjutraj, bom šel po te čevlje," je takoj po nedeljski tekmi razkril Mourinho in dodal, da bo Felix ostal pri Romi in se ne bo vrnil mlajši zasedbi Rome.

Značke: mourinho, roma