Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Kako je danes videti kamp Paradiso?...

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 15.11.2021 18:41:37

Kaj potem JOKAŠ?! Noro, kaj je RONALDO NAREDIL, ko je njegova ekipa LOVILA ODREŠILNI GOL! (video)

Neverjetna podrobnost s tekme Portugalska - Srbija.

Srbi so seveda v 90. minuti prek Aleksandra Mitrovića dosegli zadetek, s katerim so povedli 2:1 in držali v rokah zmago ter neposredno uvrstitev na svetovno prvenstvo. Toda Portugalska je imela na voljo še celoten sodniški podaljšek, seveda se je podala v nor lov na odrešilno izenačenje in se je tudi spravila na rob kazenskega prostora. Odpirale so se možnosti podaje na krilo ali takojšnjega pošiljanja žoge v kazenski prostor, toda ...

Na robu kazenskega prostora je žoga prišla do Cristiana Ronalda, ta pa se je odločil za potezo, nad katero se zgraža ves svet. Obrnjen s hrbtom proti golu je s kakih 20 metrov poskusil iz obrata zadeti visoko žogo in doseči resnično nemogoč zadetek. Seveda je grozovito zgrešil, in s tem ni samo zapravil obetavnega portugalskega napada, temveč je Srbiji dal možnost, da je ukradla vsaj minuto in pol igralnega časa ter se s tem dokončno rešila in prišla do velike zmage.

"Razmišljal je o golu desetletja in ultimativni slavi, namesto da bi izbral rešitev, ki bi bila najbolj koristna za ekipo," pišejo španski, angleški in italijanski mediji o Ronaldu, ki je tudi pred tem odigral obupno slabo srečanje.

Njegovo res nerazumno potezo si lahko pogledate v posnetku na tej povezavi.