Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

kmetijaa11 Njena.si

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 01.11.2021 14:10:06

TEMA NA OČI! Navijačem se je 'UTRGALO', 'uleteli' so na zelenico in NAPADLI ... Pa saj ne boste VERJELI KAJ! (foto + video)

V najboljši brazilski ligi se je navijačem Gremia zmešalo!

V nedeljo sta se v brazilskem nogometnem prvenstvu pomerila Gremio in Palmeiras. Slednji je slavil zmago s 3:1, potem ko so domači povedli v 1. minuti, vendar je nato v dodatku prvega polčasa v razmaku le nekaj minut Raphael Velga dva zadetka dosegel iz bele točke. Zadnji gol pa je Palmeiras nato dosegel v dodatku drugega polčasa.

Gremio je trenutno na 19. mestu lige, pred zadnjimi 10 srečanji pa se mu ne piše nič dobrega, kajti je v nevarnosti, da bo izpadel iz najboljšega brazilskega tekmovanja.

Živčnost in jeza nista prisotni zgolj v moštvu, še bolj sta prisotni med navijači. Kajti privrženci Gremia so namreč po koncu tekme vdrli na igrišče ter "napadli" območje, kjer se nahaja zaslon za VAR. Nekaj najbolj jeznih navijačev je celo fizično napadlo osebje, uničevali so vse, kar jim je prišlo pod roke. Igralci so medtem iz tunela povsem zgroženi spremljali te prizore.

Vse se je potem umirilo, vendar pa je bilo veliko škode že narejene.

Značke: gremio, var, navijači