Kakšen odgovor Luke! Je kdo dvomil vanj? Vsem je ...

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 24.10.2021 12:23:49

NORA TEKMA! Ibrahimoviću se to še ni zgodilo, poglejte si, kaj je naredil na zadnji tekmi! (video)

Zlatan Ibrahimović in prvi avtogol v njegovi karieri.

Obračun Bologne in drugouvrščenega Milana se je začel po godu rdeče-črnih, ki so prvi polčas dobili z 2:0 po golih Rafaela Leaa in Davideja Calabrie, obenem pa je v domači ekipi rdeči karton dobil Adama Soumaoro. Toda v uvodu drugega polčasa sta avtogol Zlatana Ibrahimovića (podajalca pri prvem golu) in zadetek Muse Barrowa Bologno vrnila v igro.

Ta pa je v 58. minuti ostala še brez Roberta Soriana, ki je bil prav tako izključen. Milan pa je še večjo številčno prednost izkoristil v 84. minuti, ko je zadel Ismael Bennacer. Ibrahimović je v 90. minuti le še potrdil zmago (4:2), ki je Milan vsaj začasno poslal na vrh lestvice.

Značke: ibrahimović, milan