Skrito v raju: Igralec na odru gol kot glista

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

0 18.10.2021 09:52:48

TA mladenič Barcelone je boljši od Lionela MESSIJA! Navijači so na nogah, glejte, kaj je naredil na zadnji tekmi!

Barcelona je prišla do zmage nad Valencio.

Katalonci so bili boljši s 3:1, čeprav so se že že v četrti minuti znašli v zaostanku, a so na odmor že odšli s prednostjo. Za Valencio je zadel Jose Gaya, za Barcelono pa Ansu Fati (13.) in Memphis Depay v 41. minuti iz enajstmetrovke. Končni izid je postavil Philippe Coutinho v 85. minuti.

Ne le zmaga nad Valencio, navijače katalonskega velikana je razveselil tudi podatek o tem, da je v polno spet zadel Ansu Fati. Mladenič, ki je imel v preteklosti nemalo težav s poškodbami, a so (vsaj zaenkrat) postale preteklost. Na tekmi z Valencio mu je uspel še en podvig: postal je nogometaš, ki je dosegel največ golov pred svojim 19 rojstnim dnem, in sicer 13. Lionel Messi jih je na primer dosegel 7. Čeprav te številke govorijo v prid Fatija, pa se navijači še kako zavedajo, da to še zdaleč ne pomeni, da bo Fati postal naslednji Messi.