Kaj?!? Med Dončićevo tiskovko zvoki iz ...

ue
ue
0 03.10.2021 15:12:31

PSG gostoval pri naslednjem TEKMECU MURE v konferenčni ligi! Kdo bi si mislil, da se bi lahko ZGODILO TOLE! (video)

Nogometaši Rennesa so v devetem krogu francoskega prvenstva premagali PSG z 2:0.

Parižani so tako vknjižili prvi poraz v tej sezoni po osmih zaporednih zmagah, Rennes, sicer naslednji tekmec Mure v konferenčni ligi 21. oktobra v Ljudskem vrtu v Mariboru, pa se je na lestvici začasno povzpel na sedmo mesto.

PSG, pri katerem je danes od samega začetka igrala trojica Lionel Messi-Kylian Mbappe-Neymar, je imel precej večjo posest žoge, zadetka pa je prejel ob koncu prvega in na začetku drugega polčasa. Tik pred odmorom je zadel Gaetan Laborde, v prvi minuti drugega dela pa je prednost Rennesa povišal Flavien Tait.

Lanski podprvaki so nato pritiskali, dosegli zadetek, a ga je sodniška ekipa razveljavila zaradi prepovedanega položaja.

Značke: nogomet, psg