Botri: Ste videli, kaj se je zgodilo z Vinkom ...

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

1 15.09.2021 07:24:20

Komedija zmešnjav! Cel svet se smeji ZADETKU, ki ga je v zadnji sekundi prejel UNITED in izgubil! (video)

Manchester United je presenetljivo izgubil v 1. krogu lige prvakov.

Kar se je po zadetku Cristiana Ronalda za rdeče vrage zdelo kot sprehod do prve zmage v ligi prvakov, se je v 95. minuti tekme sprevrglo v pravo nočno moro. Švicarski Young Boys so namreč uspeli premagati favorizirane Angleže. In to na kakšen način.

Najprej so izenačili na 1:1 v 66. minuti tekme, in ko se je zdelo, da se bosta ekipi razšli brez zmagovalca, je sledila komedija zmešnjav. Jese Lingard, ki je zamenjal Cristiana Ronalda, je namreč želel žogo podati vratarju Davidu de Gei, a je pri tem nehote poskrbel za asistenco domačemu Theosonu Siebatcheuju, ki je matiral španskega vratarja in poskrbel za senzacionalno zmago Švicarjev.