Konec stečaja cerkvenega Zvona: izgubljenih 800 ...

Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

0 25.07.2021 12:51:06

Takšna zvezda je HAALAND! Vrnil se je, o tem, kar se je zgodilo med kotom, pa govorijo vsi! (video)

Borussia nadaljuje s pripravami na novo sezono.

Borussia iz Dortmunda je odigrala naslednjo v nizu pripravljalnih tekem na novo sezono, v kader pa se je vrnil Erling Haaland, ki je bil na podaljšanih počitnicah. To je pač privilegij velikih zvezdnikov, ta status pa je upravičil tudi na tekmi s španskim Athleticom iz Bilbaa. Toda ne z zadetkom, ampak s potezo, ki se je zgodila med izvajanjem kota v prvem polčasu.

Takrat je na igrišče pritekel deček, ki si je želel avtograma norveškega nogometaša. Ta mu je kakopak ustregel, igralci na zelenici so nekaj trenutkov počakali, da se je podpisal na majico, nato pa je mladega navijača pospremil z zelenice. Igra se je tako nadaljevala, deček pa je odšel domov z nepozabnim spominom.

In rezultat? Dvoboj v Švici se je končal z zmago španskega prvoligaša, ki je slavil z 2:0.

Značke: haaland, borussia