Poroka na prvi pogled: Ozadje Andrejeve ...

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

3 20.05.2021 09:23:16

KAAAAJ?! Cristiano Ronaldo s to potezo ZATRESEL SVET! Da je EGOIST? Kar poglejte si ga! (video)

Čudovita poteza portugalskega superzvezdnika.

Nogometaši Juventusa so letošnji zmagovalci italijanskega pokalnega tekmovanja. Na sredini finalni tekmi v Regio Emilii so ugnali Atalanto z 2:1 (1:1) in dosegli 14. zmago v tem tekmovanju.

Portugalski superzvezdnik Cristiano Ronaldo je odigral vso tekmo, nase pa opozoril s podajo Federicu Chiesi. Poskrbel je namreč za sijajno potezo, ki pa ji je manjkala pika na i, saj je soigralec zatresel zgolj vratnico. No, nekaj minut kasneje se je Chiesa odkupil z zmagovitim golom in končnim izidom 2:1, Ronaldu pa je ostala vsaj najbolj atraktivna poteza tekme.

Josip Iličić je priložnost za dokazovanje dobil v 76. minuti tekme, a je rezultat tudi po njegovem vstopu v igro ostal nespremenjen.

Značke: ronaldo, juventus