Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

2 17.05.2021 07:43:24

Se BARCI kolca po njem?! ATLETICO je bil potolčen, kar pa je v zadnjih sekundah naredil SUAREZ, je VRH! (video)

Luis Suarez je postal veliki junak Atletica.

Atletico Madrid je do treh verjetno ključnih točk v boju za naslov prvaka prišel na nadvse dramatičen način. Potem ko je v prvem polčasu in prvi polovici drugega zapravil kopico priložnosti za zadetek proti Osasuni, se je petnajst minut pred koncem znašel v zaostanku 0:1.

Ante Budimir je z glavo žogo spravil preko golove črte. Zadetek je sodnik potrdil šele po ogledu videoposnetka, saj je Jan Oblak strel odbil, a je žoga pred tem že s celim obsegom prečkala linijo gola.

Madridčani so nato vse moči usmerili v napad. V 82. minuti je izenačil Renan Lodi, zmagoviti zadetek pa je dve minuti pred iztekom rednega časa zabil Luis Suarez, ki je s tem prekinil več kot dva meseca trajajoči strelski post. A prekinil ga je v ključnem trenutku in Atletica rešil iz brezna ter mu prinesel morda ključne tri točke za osvojitev naslova prvaka. Morda pa se Barceloni kolca po njem ...

Značke: luis-suarez, la-liga