Kate Middleton - okreva "skrita v raju!"

luka doncic dallas pm Ekipa24.si

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

0 10.04.2021 22:52:57

Po el clasicu SPREMEMBA NA VRHU! Oblakov Atletico ni več VODILNI klub španskega prvenstva!

Težko pričakovani obračun Reala in Barcelone je končan.

V močnem nalivu pa se je končal z zmago domačih, ki so bili boljši z 2:1. Odločilno prednost si je kraljevi klub priigral že po slabe pol ure, ko sta v polno merila Karim Benzema in Toni Kroos, 2:0 je bil tudi rezultat prvega polčasa.

V 60. minuti je domače vodstvo prepolovil Oscar Mingueza, nato se izid ni več spremenil, čeprav je Real dvoboj končal z igralcem manj (v 90. minuti je bil izključen Casemiro), se je pa spremenil vrh lestvice španskega prvenstva, ki je zdaj v lasti Reala.

Ta se je točkovno sicer izenačil z Atleticom, a je v prednosti, ker je boljši v medsebojnih obračunih; Barcelona zaostaja za točko. Je pa res, da lahko rojiblancosi v nedeljo spet preskočijo mestne tekmece, svojo tekmo 30. kroga bodo začeli ob 21. uri, v Sevilli se bodo udarili s šestouvrščenim Betisom.