Kate Middleton - okreva "skrita v raju!"

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

3 14.03.2021 08:54:46

Novo razočaranje! Neverjeten niz ATLETICA, Jan Oblak in soigralci od raja na poti v ... PEKEL! (video)

Vodilna ekipa španskega nogometnega prvenstva Atletico Madrid nadaljuje z razprodajo točk. Na zadnjih osmih tekmah la lige je osvojila zgolj 13 točk. V soboto je na gostovanju pri Getafeju remizirala z 0:0.

Čeprav so imeli Jan Oblak in soigralci 20 minut igralca več na terenu in nekaj zrelih priložnosti za zadetek, niso uspeli premagati junaka tekme, domačega čuvaja mreže Davida Sorio. Tako so vknjižili četrti remi na zadnjih osmih tekmah. Ob tem so eno tekmo izgubili in le trikrat iztržili poln izkupiček.

Od naslednjih štirih tekem bo Atletico Madrid tri igral v gosteh. Najprej ga čaka gostovanje v ligi prvakov pri Chelseaju, nato bo gostil Alaves, april pa bo začel z gostovanjema v Sevilli ter pri Betisu.

Real Madrid je s sobotno zmago proti Elcheju skočil na drugo mesto in prehitel Barcelono, ki bo tekmo 21. kroga proti zadnjeuvrščeni Huesci igrala v ponedeljek. Katalonci bi v primeru uspeha zaostanek za Atleticom znižali na samo 4 točke.

Značke: nogomet, španija