Največji hit! Pojavil se je posnetek enega od ...

1 22.01.2021 07:31:05

BARCELONI je lahko ZELO ŽAL! To, kar je SUAREZ naredil v dresu Atletica, je najhujši udarec za Katalonce! (video)

Atletico je prišel do zmage v 89. minuti tekme.

Atletico Madrid je v četrtek zvečer odigral tekmo 19. kroga španskega prvenstva. Za ekipo Jana Oblaka se tekma ni začela po pričakovanjih, saj je slovenskega čuvaja mreže z enajstmetrovke premagal srbski vratar v dresu Eibarja Marko Dmitrović.

Veliki junak tekme je bil tokrat Luis Suarez, ki je v 40. minuti dosegel izenačujoči zadetek, minuto pred koncem tekme pa je hladnokrvno zadel z enajstih metrov, izvedel je tako imenovano panenko, in Atleticu prinesel zmago z 2:1.

Ob odigrani tekmi manj ima Atletico zdaj 7 točk prednosti pred Realom in kar 10 pred Barcelono. Kataloncem je lahko za to, da so prodali Urugvajca, trenutno še kako žal, saj Atletico trenutno pelje proti naslovu španskega prvaka.

Značke: suarez, atletico