Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

1 21.01.2021 15:27:39

KAJ?! O tej reakciji ZIDANA govorijo vsi, poglejte si, kaj je naredil takoj po zadetku tretjeligaša (foto)

To je reakcija Zinedina Zidana, ki močno odmeva.

Kaj se dogaja pri Realu? V šestnajstini finala španskega pokala je doživel pravi polom. Presenetil ga je tretjeligaš Alcoyano, ki je po podaljšku slavil z 2:1. To je bila tretja zaporedna tekma Reala brez zmage in prvi poraz proti nižjeligašu v pokalu po letu 2009, ko ga je izločil Alcorcon.

Kraljevi klub je sicer s precej premešano postavo tik pred polčasom povedel z 1:0, ko je bil natančen branilec Eder Militao. V 80. minuti je izenačil Jose Solbes in izsilil podaljšek, v katerem je trener Zinedine Zidane zaigral tudi z Edenom Hazardom, Karimom Benzemajem in Tonijem Kroosom.

V dodatnih 30 minutah je Alcoyano, ki v tretji ligi v skupini B zaseda četrto mesto v desetčlanskem tekmovanju, od 109. minute igral celo z nogometašem manj, ko je drugi rumeni karton prejel Ramon Lopez. Pet minut kasneje pa so domači vseeno prišli do zadetka in zmage, ko je v polno meril Juanan. Takrat se je Zidane pogledal s klopjo za rezerve in se kislo nasmehnil, ta reakcija pa je hitro obkrožila svet.