Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

poroka-na-prvi-pogled, 3 Njena.si

Poroka na prvi pogled: Katja za kratek čas ...

0 26.11.2020 13:25:14

Klopp z VSO SILO: Po porazu z Atalanto se je spravil nad novinarja medijskega giganta in POVEDAL VSE!

Jürgen Klopp po porazu z Atalanto ni skrival razočaranja, a Italijani niso bili krivi.

Liverpool je imel pred tekmo z Atalanto stoodstotni izkupiček, a so bili tokrat Italijani na Anfieldu premočni. Atalanta je vprašanje zmagovalca rešila v slabih petih minutah. V 60. minuti je po predložku Alejandra Gomeza spretno zadel slovenski reprezentant, v 64. minuti pa je na 2:0 povišal Robin Gosens. To sta bila hkrati tudi prva zadetka, ki jih je lanski evropski prvak prejel v novi sezoni lige prvakov.

Trener Liverpoola Jürgen Klopp se po tekmi ni skrival pred novinarji, priznal je, da so je tekmec zaslužil zmago in izpostavil, da so njegovi varovanci utrujeni, hkrati pa ustrelil kar nekaj strupenih puščic v smeri medijev. Še posebej tistih, ki imajo pravice za prenose tekem angleške lige in ki jim ni popolnoma nič mar za natrpan urnik nogometašev.

"Bojim se, da ne bomo edini. Bojim se, da se bo to zgodilo tudi drugim ekipam. Vi, moji dragi prijatelji, zaradi vas bomo igrali v soboto ob 12.30, kar je skoraj zločin. Skoraj zločin. To nima nobene povezave z današnjo tekmo, ampak vseeno čestitke. Najbolj sem zadovoljen, ker danes ni prišlo do kakšne poškodbe, zdaj moramo okrevati, preboleti to razočaranje, čeprav niti nimamo časa," je novinarju medijske hiše BT Sport dejal Klopp.

Značke: klopp, atalanta