doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

1 17.10.2020 09:52:33

ŠOV Kyliana Mbappeja! (VIDEO)

V petek sta se v 7. krogu francoske nogometne lige odvila dva obračuna. Aktualni prvaki iz Pariza, PSG, so s 4:0 odpravili Nimes, ki je že zgodaj ostal samo z desetimi nogometaši na zelenici. Rennes in zadnjeuvrščeni Dijon sta se razšla z neodločenim izidom 1:1. Na vrhu lestvice si 15 točk delita zasedbi PSG in Rennesa.

Že v 12. minuti je domača zasedba ostala brez Loicka Landreja, ki mu je sodnik pokazal rdeči karton in ga poslal z igrišča.

V Nimesu je bil v ospredju Kylian Mbappe, ki je pariško ekipo razveselil z dvema zadetkoma (32., 83.). Med strelce sta se uvrstila še Alessandro Florenzi (77.) in Pablo Sarabia (88.). Zadetke si oglejte na tej povezavi

Brazilskega zvezdnika PSG Neymarja je trener Thomas Tuchel tokrat izpustil, potem ko se je zavlekla njegova pot z južne poloble, kjer je bil na reprezentančni misiji z Brazilijo v južnoameriških kvalifikacijah za svetovno prvenstvo.

PSG je s peto zaporedno zmago stopil povsem na vrh prvenstvene lestvice zaradi boljše gol razlike v primerjavi z Rennesom, ki je v Dijonu, pri najslabši ekipi prvenstva, iztržil zgolj remi.

V Dijonu sta zadela Martin Terrier v 24. minuti za vodstvo gostov, gol za izenačenje je po polčasu dosegel Mama Balde (54.).

Značke: nogomet, izidi, francija