Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Diverzantska akcija: Viole v Ljubljani napadle ...

Poroka na prvi pogled: Marko le odigral ...

samir handanovic 24 pm Ekipa24.si

Nova služba za Samirja Handanovića! Nekdanji ...

0 29.09.2020 11:25:27

BIZARNO! Sodnik RAZOČARAN zaradi zapravljene priložnosti Arsenala?! Ta REAKCIJA buri duhove! (video)

Ali je bil glavni sodnik na tekmi med Liverpoolom in Arsenalom resnično razočaran po zgrešeni priložnosti Londončanov?

Ponedeljkov derbi angleške lige so prepričljivo dobili nogometaši Liverpoola, ki so s 3:1 premagali Arsenal. Gostje so v 25. minuti sicer povedli, nato pa so varovanci Jürgena Kloppa stvari postavili na svoje mesto in prišli še do tretje zmage na prav toliko obračunih.

Do nadvse nenavadnega dogodka pa je prišlo v drugem polčasu, ko je imel Arsenalov zvezdnik Alexandre Lacazette pri zaostanku z 1:2 lepo priložnost za izenačenje, a je bil vratar Alisson na mestu. Francoski napadalec je bil kakopak razočaran, takšna pa je bila tudi reakcija glavnega sodnika.

Značke: anglija, arsenal