Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Skrito v raju: Zaključek 1. sezone zaznamovale ...

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

3 15.08.2020 08:14:56

NEMŠKA RAPSODIJA! Podoživite še enkrat Bayernovo VELIKO ZMAGO in Barcino OGROMNO BLAMAŽO (video)

Če ste jih morda zamudili ...

Nogometaši Bayerna so včeraj v spektakularnem četrtfinalu lige prvakov povsem ponižali Barcelono, ji zabili kar osem zadetkov in si z zmago 8:2 priigrali polfinalno vstopnico. Katalonci so doživeli čisto pravo blamažo, nemški stroj je svoje tekmece povsem povozil.

Pri četi Hansa-Dieterja Flicka so bili razpoloženi pravzaprav vsi nogometaši. Med strelce se je tako vpisalo kar šest različnih strelcev. Mrežo katalonskega ponosa je kot prvi načel Thomas Müller, sledil je gol Ivana Rakitića, nato Serga Gnabryja, potem je še enkrat v polno meril Müller. Za 4:1 med polčasom. V drugem polčasu so se med strelce vpisali Joshua Kimmich, Robert Lewandowski in dvakrat tudi nogometaš Barcelone, na posoji pri Bayernu Coutinho.

Za Barcelono sta se med strelce vpisala David Alaba, ki je dosegel avtogol in Luis Suarez.

Vse zadetke si lahko ogledate v priloženem videoposnetku.

Značke: barcelona, bayern