Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

8 01.07.2020 07:15:31

Navijači BARCE so PONORELI in kričijo: 'To je bil ROP LETA! Sodniki so nam 'ukradli' NASLOV PRVAKA! (video)

Barcelona in Atletico sta se razšla brez zmagovalcev (2:2).

33. krog španskega prvenstva je prinesel tudi veliki in vedno zanimivi derbi med Barcelono in Atleticom Jana Oblaka, tudi tokrat pa ni manjkalo kontroverznosti in (pre)velikega vpliva sodnikov. Tekma se je končala z neodločenim izidom 2:2, jasno pa je, da Barceloni ta arezultat niti malo ne ustreza, v primeru zmage madridskega Reala bo imel kraljevi klub v boju za naslov prvaka že štiri točke naskoka.

Atletico je oba svoja zadetka dosegel z enajstih metrov, dvakrat je bil uspešen Saul, za Barco pa je enkrat mrežo zatresel kar Diego Costa, v 50. minuti pa je bil z bele točke uspešen Lionel Messi.

A navijači Barcelone so besni in s prstom kažejo na sodnike, saj je predvsem prva situacija za gol Atletica dvignila ogromno prahu in razdelila nogometne navdušence. Le nekaj minut po tem, ko je zabil v lastno mrežo, jhe Diego Costa v 19. minuti izvajal enajstmetrovko, a jo je Ter Stegen ubranil. A veselje Barce ni trajalo dolgo, saj se je pri tem oglasil VAR, ki je odločil, da nemški čuvaj mreže v času strela ni stal točno na črti, temveč pičle 4 centimetre pred njo, zato je sodnik razveljavil vse skupaj, ponovljeno enajstmetrovko je izvajal Saul in zadel.