Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

soudani hilal gw Ekipa24.si

Ojoj! Kaj je zgrešil veliki zvezdnik Maribora, ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

2 16.02.2020 15:42:47

Izjemna gesta ali veliko pretiravanje?! To, kar je Barca storila pred tekmo, je dvignilo ogromno prahu! (foto)

Barcelona je ta konec tedna prišla do nove zmage v španskem prvenstvu.

Quique Setien in njegovi varovanci na čelu z Lionelom Messijem so ta konec tedna na domačem stadionu gostili Getafe in se z zmago vsaj za nekaj ur izenačili z madridskim Realom na vrhu lestvice španskega prvenstva.

Getafe so premagali z 2:1, za Barco pa sta v 33. oziroma v 39. minuti tekme v polno zadela Antoine Griezmann in Sergi Roberto. Getafe je uspel znižati izid v 66. minuti, a zmage domačina niso ogrozili.

Nogometni navdušenci pa so bili pozorni še na eno malenkost izpred tekme, in sicer na to, da so nogometaši Barce na zelenico vkorakali z enakimi dresi. Z dresi s številko 11 in priimkom Dembele. S tem so želeli izkazati podporo poškodovanemu francoskemu nogometašu, ki je moral na operacijo in bo nekaj mesecev odsoten.

Če so mnogi to gesto pozdravili z navdušenjem, pa se je spet drugim zdela pretirana.  Presodite sami ...